Strategia

Grupa obecnie operuje głównie w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie i mieszkań w zabudowie szeregowej. Spółka planuje rozwój w obszarze mieszkań o małym metrażu zlokalizowanych w ścisłym centrum miasta. Takie mieszkania są nabywane przez szeroką rzeszę Klientów, nie tylko tych chcących zaspokoić własne potrzeby mieszkaniowe, ale również osób inwestujących w mieszkania na wynajem. Pojawienie się osób inwestujących w lokale na wynajem to trend coraz bardziej widoczny z uwagi na niskie stopy procentowe (a przez to małą atrakcyjność lokat bankowych) oraz pojawianie się nadwyżek finansowych wraz ze wzrostem wynagrodzeń. W ten sposób Grupa chce umocnić swoja pozycję na wrocławskim rynku deweloperskim.

Grupa kieruje się zasadą, że liczba sprzedanych mieszkań nie jest najważniejsza, ale najważniejszy jest zysk osiągnięty na realizacji inwestycji i szybkie tempo jej realizacji. Taka strategia pozwala na utrzymanie wskaźnika zwrotu z kapitału na wysokim poziomie.

 

Działania strategiczne:

  • Praca nad pozyskaniem atrakcyjnych gruntów pod kolejne inwestycje w ścisłym centrum Wrocławia, dających możliwość uzyskania wysokiej marży i szybkiej sprzedaży mieszkań o małym metrażu.
  • Konsekwentne zwiększanie liczby sprzedanych mieszkań przy utrzymaniu dotychczasowej rentowności.
  • Dalsze prace nad samowystarczalnością Grupy.
  • Zachowanie terminowości realizacji inwestycji, dzięki skupieniu na mniejszej ilości większych projektów w danym okresie czasu.
  • Rozwijanie i upowszechnianie opcji wykończenie pod klucz i inteligentne mieszkanie.
  • Elastyczne prowadzenie polityki sprzedażowej, dostosowanej do potrzeb klientów.
  • Umacnianie pozycji na wrocławskim rynku deweloperskim.

Najbliższe plany:

Aktualna oferta Grupy to willa miejska "Rakowiecka 47" na wrocławskim Rakowcu.

Trwa przygotowanie dwóch nowych projektów: inwestycji przy ul. Polarnej 10 na wrocławskich Krzykach oraz inwestycji Kurkowa Micro Concept przy ul. Kurkowej na wrocławskim Śródmieściu.

Mapa inwestycji Grupy

Znajdź mieszkanie, dom

Dostępnych: 9
Jesteś tutaj: StartStrategia Góra strony

Warto przeczytać