Już niebawem nastąpi rewitalizacja nadbrzeża rzeki Oławy

 rewitalizacja.przetarg

źródło: Materiały Inwestora

Jest już decyzja o projekcie związanym z rewitalizacją terenów nadbrzeża rzeki Oławy. Co za tym idzie, możemy spodziewać się, że już niebawem te tereny znacząco wypięknieją!

Wykonawca projektu zajmie się m.in. budową tarasu widokowego, ścieżki rowerowej i pieszej, nasadzenieniami drzew i odtworzeniem nadbrzeży, a także odbudową nawierzchni utwardzonych i zieleńców. Rewitalizacja przewiduje również takie atrakcje jak pomost kajakowy z wyposażeniem, plac zabaw, tor rolkowy, a nawet plażę. Oprócz tego mają pojawić się elementy małej architektury, m.in. ławeczki, kosze na śmieci czy psie pisuary.

30 maja 2018r. Zarząd Inwestycji Miejskich ogłosił przetarg na zagospodarowanie terenów nadbrzeży rzeki Oławy. Rewitalizacja ma objąć teren nad brzegiem rzeki od Mostu Oławskiego do Mostu Rakowieckiego.

Zainteresowani udziałem w przetargu mogą składać swoje oferty do 19 czerwca 2018r, a wartość projektu wynosi około 2,5 mln zł. Rewitalizacja ma zakończyć się po roku od dnia podpisania umowy ze zwycięzcą, który kolejne 3 lata będzie pielęgnował roślinność.

Takie zmiany na pewno spodobają się mieszkańcom naszej inwestycji Rakowiecka 47!

 źródło: https://investmap.pl/wroclaw-nabrzeza-olawy-wypieknieja-jest-przetarg-na-ich-rewitalizacje-wizualizacje.a140794

 

Znajdź mieszkanie, dom

Dostępnych: 3
Jesteś tutaj: Start Góra strony

Warto przeczytać